O nás

 

 

Zemědělství sahá hluboko do historie naší rodiny a má několikagenerační tradici.
V rodině dnes aktivně obhospodařujeme cca 60 ha půdy.

Naše rodinná firma se od roku 1992 zabývá výrobou a prodejem zemědělské techniky a patří mezi největší výrobce zemědělské techniky v ČR. Od roku 1992 opustilo bránu naší firmy několik tisíc strojů, které pomáhají v práci českým zemědělcům.

Děda 1  Děda 2                                                         

                                Táta

Od roku 2004 se naše firma začala zabývat vývojem zařízení pro ekologické spalování biopaliv a zařízením na výrobu pelet.

 

Postupem času a vývojem trhu se zemědělskou technikou jsme začali pro zemědělce vyrábět a dodávat kvalitní náhradní díly z borové oceli (radličky, pluhové ostří, hřeby rot. brán a podobně), které splňují nejpřísnější kritéria otěruvzdornosti.

 

Po vzájemné spolupráci od roku 1997 jsme se stali v roce 1999 výhradním obchodním zastoupením firmy FRANK, pro Českou republiku. Tato firma má 160 letou tradici ve výrobě spotřebních dílů pro zemědělce. Tyto díly označené emblémem ORIGINAL FRANK Německo se v posledních letech stále více prosazují a jsou žádány českými zemědělci pro svoji vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

 

V oblasti využití biopaliv jsme za naše stroje získali  v létech 2006 – 2011 několik českých i zahraničních ocenění.

Naše firma vyniká vlastním vývojem, testováním, konstrukcí a kompletní výrobou strojů.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše společnost realizuje projekt s názvem PODPORA KONKURENCESCHOPNOSTI

SPOLEČNOSTI KOVO NOVÁK JAN NOVÁK POŘÍZENÍM NOVÝCH OBRÁBĚCÍCH

ZAŘÍZENÍ“, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti, obratu a tržeb společnosti pořízením nových zařízení

v podobě CNC soustruhu a CNC obráběcího centra.

 

  EU

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan Novák - majitel

Firma:
KOVO NOVÁK Jan NOVÁK
CZ - 671 01 Citonice, Znojmo

tel.
00420 515236315
00420 515236391

 

e-mail:
firma@kovonovak.cz
www stránky:
www.kovonovak.cz, www.kovonovak.com   

 

GPS souřadnice KOVO Novák
N 48°  53'  26,1"
E 015° 57' 40,4"

mapa

Najdete nás 7 km od Znojma, což je na dopravní spojnici Praha - Jihlava - Vídeň E59 (č. silnice 38). Ze směru od Brna je spojení po E461 do Pohořelic (č. silnice 52), a pak po silnici č. 54 do Znojma.

pellet mills   pellet stove   pellet stoves   pellet machine   pellet machines   pellet press   biomass wood pellets   hammer mill   hammermill   hammer mills   wood pellet machine   pellet mill instruction guide   new   hammer mill   pellet   machine   PTO   wood    mill   Pellets   Pellet   Mills    stove   stoves   machines   press   Biomass   pellets   Hammer   mills   instruction   guide   hammer   Briquette   výroba pelet   pelety   briketovací lis   peletovací lis   lis na výrobu pelet   peletky   linka na pelety   linka na peletky   linka MGL 200   linka MGL 400   briketování   peletování   biomasa   výroba pelet z biomasy   pelety z biomasy   peletky z biomasy   granulování   výroba granulí   granule   bio   bio granule   rostlinné peletky   rostlinné pelety   drtiče na biomasu   drtič    šrotovník   šrotovníky   novinka   ekologický stroj   ekologické stroje   ekologické pelety   výroba ekologických pelet   stroj  na výrobu pelet  Brikettpresse   Brikettierpresse   Wood pellet mill  pellet mills  pellet stove  pellet machine  pellet press  biomass wood pellets  hammer mill гранул  пеллет

Undefined

There are currently 0 users online.